Полезное » Як охолонути?

Як охолонути?


Як охолонути?


З приходом літа змінюється все навколо, і це стосується не лише оточуючої нас природи, а й нас самих і, звичайно ж, того, що ми їмо. На нас буквально падає величезна гора всіляких корисних продуктів, які ростуть практично під нашим вікном. Все це смачно, корисно і, говорячи науковими термінами, має важливу харчову цінність, але влітку, окрім свіже вирощених овочів та фруктів, хочеться в першу чергу чогось холодного.<

Дуже висока температура влітку стала вже навіть звичною, але, як би ми не звикали до того, що за вікном 35 градусів тепла, нам все одно необхідно охолоджувати себе, і одним з найкращих помічників у цій справі стало морозиво.

Варто лише першим  гарячим промінням вдарити, як ми поспішаємо до магазинів купувати той солодкий продукт, про який практично забули взимку. У цьому немає нічого дивного, адже морозиво володіє всіма якостями, які так необхідні людям під час спекотної погоди.

Виготовляється воно з молочних продуктів, здатних швидко втамовувати голод та спрагу, а, знаходячись у замороженому стані, дають можливість людині отримати справжню хвилю прохолоди. На що практично не здатен жоден інший продукт.

Морозиво ніколи не втратить свою популярність просто через те, що й досі не вигаданий і навряд буде вигаданий продукт, який так вдало володітиме всіма якостями морозива.<

Хоча останнім часом з’явився продукт, здатний потіснити морозиво і розділити лідерство - це молочні коктейлі. На відміну від справжнього морозива, яке дуже складно приготувати у домашніх умовах, молочні коктейлі з легкістю готують звичайні домогосподарки.

Коктейлі володіють всіма тими  якостями, якими володіє морозиво, але нажаль з молочним коктейлем дуже важко пересуватись по вулиці. Напевно, це і є єдиним стримуючим фактором того, щоб молочні коктейлі завоювали лідерство серед прохолоджуючих продуктів.

Незважаючи на це можна з упевненістю говорити, що у різноманітних закладах ресторанного типу, молочні коктейлі є популярнішими ніж більшість інших солодких, прохолодних десертів, і дуже важко зустріти дівчину, яка б не прагнула періодично побалувати себе таким ніжним і приємним десертом.

Солодкі молочні продукти завжди притягували до себе величезну кількість поціновувачів, але морозиво і молочні коктейлі здійснили в цій справі революцію, заставивши полюбити себе майже кожного. Тому не варто позбавляти себе цього задоволення і просто невід’ємної частини нашого літнього життя.

Поделится

 • Салатик "Из того, что было"
 • Летние диеты
 • Как вариант завтрака овсяная каша с голубым сыром и изюмом
 • Скумбрия почти холодного копчения
 • Пирог из того, что было в холодильнике
 • Корзинчки "из того что было"
 • Комментарии:

  Категории рецептов
  Рецепты недели